Menu Zamknij

MODUŁY

SPRZEDAŻ

Moduł Sprzedaż mobilna skutecznie wspiera pracę handlowca w terenie. Umożliwia przedstawicielom handlowym sprzedaż towarów (vanselling) i zbieranie zamówień (preselling). Pracuje na urządzeniach przenośnych z ekranem dotykowym.

Sprzedaż mobilna jest zintegrowana z modułami Sprzedaż i Magazyn, dzięki czemu użytkownik znajdujący się w terenie posiada dostęp do dokumentów i informacji o cenach towarów, stanach magazynowych, kontrahentach itp. Możliwa jest praca zarówno w trybie online (bieżąca synchronizacja), jak i offline (synchronizacja po podłączeniu do Internetu lub sieci lokalnej).

Z poziomu aplikacji użytkownik ma możliwość wystawiania dokumentów sprzedaży i zamówień, jak również kontroli i rozliczania rozrachunków z kontrahentem.

Serwer aplikacji umożliwia konfigurację uprawnień do grup kontrahentów, a wbudowany mechanizm ustawiania kontrahentów ulubionych (VIP) w znacznym stopniu porządkuje i usprawnia pracę handlowców.

Wbudowany w edycję dokumentów mechanizm InsTYNKT ułatwia i przyspiesza wyszukiwanie żądanych elementów takich jak kontrahent czy towar.

Aplikacja sprzedaży mobilnej jest niezwykle prosta w obsłudze. Przejrzysty, atrakcyjny graficznie interfejs zapewnia dużą wygodę i szybkość pracy. Instalacja programu przebiega szybko i nie sprawia problemów.

Protokół komunikacji urządzenia z serwerem zoptymalizowany pod kątem ilości przesyłanych danych, prosta instalacja programu na urządzeniu mobilnym oraz automatyczne wgranie konfiguracji i danych – to niewątpliwe zalety systemu sprzedaży mobilnej.