Menu Zamknij

MODUŁY

Moduł ten przeznaczony jest dla firm prowadzących sprzedaż w sklepie internetowym na platformie osCommerce, jak również sprzedających w serwisach aukcyjnych.

Ścisła synchronizacja z modułem Sprzedaż zapewnia bezproblemowe przesyłanie wszelkich informacji o towarach, zamówieniach, cenach, statusach zamówień, promocjach.

Platforma współpracy ze sklepem internetowym
Z poziomu platformy sklepu internetowego w prosty sposób można zarządza towarami pojawiającymi się w sklepie internetowym. Użytkownik nie musi poznawać mechanizmów działania samego sklepu, jego praca ogranicza się do kartoteki towarowej w Navireo.

Zamówienia złożone w sklepie internetowym automatycznie trafiają do modułu Navireo Zamówienia, gdzie są przetwarzane zgodnie z przyjętym w przedsiębiorstwie systemem obiegu dokumentów.

Z poziomu aplikacji użytkownik zarządza grupami i podgrupami, budując drzewo kategorii, które następnie pojawia się w sklepie internetowym.

Wspieranie sprzedaży w serwisach aukcyjnych
Sello to element modułu Sprzedaż internetowa wspomagający sprzedaż w serwisach aukcyjnych. Komunikuje się przez Internet z serwisami z rodziny Allegro (Allegro.pl i jego zagraniczne odpowiedniki: Aukro.cz, Molotok.ru i TeszVesz.hu) wspierając sprzedawcę na wszystkich etapach obsługi aukcji: od przygotowania i wystawienia, poprzez śledzenie sprzedaży, po obsługę transakcji z klientami.

Aplikacja umożliwia szybkie wystawianie aukcji, zarówno pojedynczych, jak i seryjnych oraz zapewnia ich spójny wygląd dzięki szablonom opisów. Pozwala na wydajną kontrolę płatności od klientów, pomaga przygotowywać paczki i wydruki pocztowe. Kontakt z klientami jest łatwiejszy dzięki wbudowanemu modułowi poczty internetowej i Strefie Sello – systemowi komunikacji opartemu na stronach WWW.

Sello pozwala na obsługę nieograniczonej liczby kont w serwisach aukcyjnych. Integracja z Navireo umożliwia uporządkowanie dokumentów sprzedaży, a co za tym idzie – sprawną i kompleksową obsługę przedsiębiorstwa.